Terran Crelly: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 495: Line 495:
|Showstopper (Lancaster)
|Showstopper (Lancaster)
|1<sup>st</sup> in Senior Large Groups
|1<sup>st</sup> in Senior Large Groups
|-
| rowspan="2" |Post That
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Ciara Hines<br />Molly Waldman<br />Victoria Marston<br />Alexandra Marston<br />Ava Sheehan<br />Chloe Burch<br />Courtland Carr<br />Gracie Turner<br />Julia Mayo<br />Julia Breeden<br />Marina LoRe<br />Natasha Tagen-Dye<br />Sophie Schneider<br />Tamyiah Baptiste
|Showbiz (Baltimore)
|
|-
|Showstopper (Lancaster)
|3<sup>rd</sup> in Senior Large Groups
|-
|-
| rowspan="2" |Preach
| rowspan="2" |Preach