Presslie Novits: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 166: | Line 166: | ||
|Showstopper (Anaheim) | |Showstopper (Anaheim) | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Super Groups<br />Platinum | |3<sup>rd</sup> in Mini Super Groups<br />Platinum | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Lexie Cavanaugh<br />Aerowyn Jones<br />Delilah Ortega<br />Teresa Smith | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Kendra Adams<br />McKenna Brown<br />Lexie Cavanaugh<br />Alexa Hedlund<br />Madeline Hicks<br />Danni Jaime<br />Aerowyn Jones<br />Katie Langan<br />Delilah Ortega<br />Teresa Smith | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|Mary Poppins | |||
|Jazz | |||
|Many Dancers | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Avery Archung<br />Lexie Cavanaugh<br />Alexa Hedlund<br />Delilah Ortega<br />Teresa Smith | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Avery Archung<br />McKenna Brown<br />Lexie Cavanaugh<br />Madyson Corrales<br />Alexa Hedlund<br />Serena Ramos<br />Elle Reed | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Avery Archung<br />McKenna Brown<br />Lexie Cavanaugh<br />Madyson Corrales<br />Alexa Hedlund<br />Delilah Ortega<br />Serena Ramos<br />Elle Reed<br />Teresa Smith | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|Beauty and the Beast | |||
|Open | |||
|Many Dancers | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Kendra Adams<br />Avery Archung<br />Jaeleigh Catalano<br />Haley Rhodes<br />Katelyn Rhodes<br />Arianeli Sandoval | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Avery Archung<br />Jacine Davis<br />Shab Ghaffari<br />Mackenzie Gregorio<br />Alexa Hedlund<br />Isabella Monge<br />Teresa Smith | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Avery Archung<br />Mckenna Brown<br />Lyla Farnsworth<br />Emma Garcia<br />Shab Ghaffari<br />Alexa Hedlund<br />Hailey Kim<br />Katie Langan<br />Delilah Ortega<br />Haley Rhodes<br />Katelyn Rhodes<br />Teresa Smith | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Avery Archung<br />Lyla Farnsworth<br />Shab Ghaffari<br />Alexa Hedlund<br />Hailey Kim<br />Teresa Smith | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Avery Archung<br />Lyla Farnsworth<br />Mackenzie Gregorio<br />Alexa Hedlund<br />Hailey Kim<br />Haley Rhodes<br />Katelyn Rhodes<br />Teresa Smith | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|[[Delaney Bojorquez]]<br />Jacine Davis<br />[[Kate Dunst]]<br />[[Hope Edwards]]<br />[[Kendyl Fay]]<br />Zoey Garcia<br />[[Audrey Kim]]<br />[[Madelyn Laussade]]<br />[[Olivia Magni]]<br />[[Isabella Monge]]<br />[[Ella Montano]]<br />[[Alyssa Park]]<br />[[Naia Parker]]<br />Haley Rhodes<br />Katelyn Rhodes<br />Kaedyn Toscano<br />Rylee Young | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|Cola | |||
|Production | |||
|Many Dancers | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Savvy Carefoot<br />Jasmine Follero<br />Kelsey Gampol<br />Madelyn Laussade<br />Emma Marc<br />Mia Meeks<br />[[Brooke Volkert]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Mackenzie Gregorio<br />Alexa Hedlund<br />Hailey Kim<br />Mia Meeks<br />Sierra Stralka<br />Charlotte Watters<br />Ivy Zimmerman | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Savvy Carefoot<br />Kelsey Gampol<br />Arabella Kim<br />Madelyn Laussade<br />Emma Marc<br />Ava Morilla<br />Brooke Volkert<br />Marlie Wei-Ten | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|[[Ashlyn Blanpied]]<br />[[Delaney Bojorquez]]<br />Savvy Carefoot<br />[[Kate Dunst]]<br />[[Brooke Edwards]]<br />[[Hope Edwards]]<br />Jasmine Follero<br />Kelsey Gampol<br />Mackenzie Gregorio<br />Arabella Kim<br />Mackenzie Kleveno<br />Madelyn Laussade<br />Emma Marc<br />[[Ella Montano]]<br />Kayla Nagel<br />[[Naia Parker]]<br />Kaedyn Toscano<br />Brooke Volkert | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | | ||