Scarlett Manzel: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 82: Line 82:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="3" |2019
| rowspan="2" |2019
|
|Like a Girl
|
|Jazz
|Cindy Ai<br />Sophia Austin<br />Alexandra Charnstrom<br />Elia Cocchiarella<br />Tilia Hejny<br />Freya Hemenway<br />Madeline Hoven<br />Kendi Jensen<br />Harper Kill<br />Whitney Lissick<br />Lucie Mabie<br />Reagan Paulson<br />Angelee Qiao<br />Olivia Rawleigh<br />Parker Sobieski<br />Abigail Wagner<br />Aaliyah Weber<br />Jayla Xiong<br />Brooklyn Youngvorst
|Cindy Ai<br />Sophia Austin<br />Alexandra Charnstrom<br />Elia Cocchiarella<br />Tilia Hejny<br />Freya Hemenway<br />Madeline Hoven<br />Kendi Jensen<br />Harper Kill<br />Whitney Lissick<br />Lucie Mabie<br />Reagan Paulson<br />Angelee Qiao<br />Olivia Rawleigh<br />Parker Sobieski<br />Abigail Wagner<br />Aaliyah Weber<br />Jayla Xiong<br />Brooklyn Youngvorst
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|3<sup>rd</sup> in Little League Lines
|-
|-
| rowspan="2" |
|Who Woke Snow White Up
| rowspan="2" |
|Tap
| rowspan="2" |Cindy Ai<br />Sophia Austin<br />Alexandra Charnstrom<br />Elia Cocchiarella<br />Tilia Hejny<br />Freya Hemenway<br />Madeline Hoven<br />Kendi Jensen<br />Harper Kill<br />Whitney Lissick<br />Lucie Mabie<br />Reagan Paulson<br />Angelee Qiao<br />Olivia Rawleigh<br />Parker Sobieski<br />Abigail Wagner<br />Aaliyah Weber<br />Jayla Xiong<br />Brooklyn Youngvorst
|Cindy Ai<br />Sophia Austin<br />Alexandra Charnstrom<br />Elia Cocchiarella<br />Tilia Hejny<br />Freya Hemenway<br />Madeline Hoven<br />Kendi Jensen<br />Harper Kill<br />Whitney Lissick<br />Lucie Mabie<br />Reagan Paulson<br />Angelee Qiao<br />Olivia Rawleigh<br />Parker Sobieski<br />Abigail Wagner<br />Aaliyah Weber<br />Jayla Xiong<br />Brooklyn Youngvorst
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|did not place
|-
|Showbiz (Minneapolis)
|
|-
|-
| rowspan="6" |2021
| rowspan="6" |2021
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |I Will Wait
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Mila Ayshford<br />Alexandra Charnstrom<br />Savannah Jackson<br />Ellieana Jensen<br />Ruby Kramer<br />Maylin Munos<br />Olivia Rawleigh<br />Bryn Reasoner
| rowspan="2" |Mila Ayshford<br />Alexandra Charnstrom<br />Savannah Jackson<br />Ellieana Jensen<br />Ruby Kramer<br />Maylin Munos<br />Olivia Rawleigh<br />Bryn Reasoner
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
Line 108: Line 105:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Glamorous
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Sophia Austin<br />Alexandra Charnstrom<br />Elia Cocchiarella<br />Chloe Eastburn<br />Savannah Jackson<br />Ellieana Jensen<br />Ruby Kramer<br />Eleanor Lamers<br />Whitney Lissick<br />Ella Mayo<br />Maylin Munos<br />Neala Murphy<br />Olivia Rawleigh<br />Bryn Reasoner<br />Grace Sullivan<br />Aaliyah Weber<br />Mary Williams
| rowspan="2" |Sophia Austin<br />Alexandra Charnstrom<br />Elia Cocchiarella<br />Chloe Eastburn<br />Savannah Jackson<br />Ellieana Jensen<br />Ruby Kramer<br />Eleanor Lamers<br />Whitney Lissick<br />Ella Mayo<br />Maylin Munos<br />Neala Murphy<br />Olivia Rawleigh<br />Bryn Reasoner<br />Grace Sullivan<br />Aaliyah Weber<br />Mary Williams
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
Line 117: Line 114:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Broadway Banana
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Tap
| rowspan="2" |Sophia Austin<br />Cooper Brunstad<br />Alexandra Charnstrom<br />Elia Cocchiarella<br />Chloe Eastburn<br />Savannah Jackson<br />Ellieana Jensen<br />Ruby Kramer<br />Eleanor Lamers<br />Whitney Lissick<br />Ella Mayo<br />Maylin Munos<br />Olivia Rawleigh<br />Bryn Reasoner<br />Grace Sullivan<br />Aaliyah Weber<br />Mary Williams
| rowspan="2" |Sophia Austin<br />Cooper Brunstad<br />Alexandra Charnstrom<br />Elia Cocchiarella<br />Chloe Eastburn<br />Savannah Jackson<br />Ellieana Jensen<br />Ruby Kramer<br />Eleanor Lamers<br />Whitney Lissick<br />Ella Mayo<br />Maylin Munos<br />Olivia Rawleigh<br />Bryn Reasoner<br />Grace Sullivan<br />Aaliyah Weber<br />Mary Williams
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)