Jazmine Raine Werner: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 56: Line 56:


===Workbench Tables===
===Workbench Tables===
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center;"
{| class="wikitable" style="text-align:center;"
|-
|-
|1st in
|1st in
Line 67: Line 67:
|8th in
|8th in
|9th in
|9th in
|}
{| class="wikitable" style="text-align:center;"
|-
|?
|?<br />?
|?<br />?br />?
|?<br />?br />?br />?
|?<br />?br />?br />?br />?
|}
|}