Jazmine Raine Werner: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 290: Line 290:
|NUVO (Boston)
|NUVO (Boston)
|7<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Runner-Up Teen<br />Female BreakOut Artist
|7<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Runner-Up Teen<br />Female BreakOut Artist
|-
|2024
|Ville Morose
|Contemporary
|
|Jump (Portland)
|1<sup>st</sup> in Teen Solos
|}
|}


Line 335: Line 342:
|Chantel Aguirre
|Chantel Aguirre
|1<sup>st</sup> Place
|1<sup>st</sup> Place
|-
|2024
|Ville Morose
|Contemporary
|
|Jump (Portland)
|1<sup>st</sup> in Teen Solos
|}
|}