Jazmine Raine Werner: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 595: | Line 595: | ||
|Hall of Fame (Worchester) | |Hall of Fame (Worchester) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Lines | |1<sup>st</sup> in Teen Lines | ||
|- | |||
| rowspan="22" |2024 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Mashantucket) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Worchester) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Mashantucket) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Worchester) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Mashantucket) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Worchester) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Mashantucket) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Worchester) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Mashantucket) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Worchester) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Mashantucket) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Worchester) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Mashantucket) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Worchester) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Mashantucket) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Worchester) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Mashantucket) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Worchester) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Mashantucket) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Worchester) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Mashantucket) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Worchester) | |||
| | |||
|} | |} | ||