Jazmine Raine Werner: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Chlobirdandmads
No edit summary
Line 338: Line 338:
|Top 20
|Top 20
|-
|-
|2025
| rowspan="2" |2025
|See through Me
| rowspan="2" |See through Me
|Contemporary  
| rowspan="2" |Contemporary  
|
| rowspan="2" |
|Jump (Portland)
|Jump (Portland)
|4<sup>th</sup> in Senior Solos  
|4<sup>th</sup> in Senior Solos  
|-
|Radix (Boston)
|1<sup>st</sup> in Senior solos
|}
|}