Breez Carver: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 8: Line 8:
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style
!Choreographers
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
|2016
|2016
|Baby I’m a Star
|
|
|
|
Line 17: Line 19:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 23: Line 26:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 29: Line 33:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 35: Line 40:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 41: Line 47:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 47: Line 54:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 53: Line 61:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 59: Line 68:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 65: Line 75:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 71: Line 82:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 77: Line 89:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 83: Line 96:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 89: Line 103:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 95: Line 110:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 101: Line 117:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 107: Line 124:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 113: Line 131:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 119: Line 138:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 125: Line 145:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 131: Line 152:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 137: Line 159:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 143: Line 166:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 149: Line 173:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 155: Line 180:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 161: Line 187:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 167: Line 194:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 173: Line 201:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 179: Line 208:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 185: Line 215:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 191: Line 222:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 197: Line 229:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 203: Line 236:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 209: Line 243:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 215: Line 250:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 221: Line 257:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 227: Line 264:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 233: Line 271:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 239: Line 278:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 245: Line 285:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 251: Line 292:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 257: Line 299:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 263: Line 306:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 269: Line 313:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 303: Line 348:
|
|
|Zaylie Purdom
|Zaylie Purdom
|
|
|-
|2020
|Amen
|
|Ande Godwin
|
|
|
|
Line 621: Line 673:
[[Category:Females Over 12]]
[[Category:Females Over 12]]
[[Category:Dana's Studio of Dance Dancers]]
[[Category:Dana's Studio of Dance Dancers]]
[[Category:Cheerleaders]]
[[Category:AGT Contestants]]
[[Category:AGT Contestants]]
[[Category:April Births]]
[[Category:April Births]]