Breez Carver: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 65: Line 65:
|Petite Miss Hype
|Petite Miss Hype
|-
|-
| rowspan="14" |2018
| rowspan="15" |2018
| rowspan="7" |Run
| rowspan="8" |Run
| rowspan="7" |Lyrical
| rowspan="8" |Lyrical
| rowspan="7" |
| rowspan="8" |
|Hollywood Connection<br />(Dallas)
|Hollywood Connection<br />(Dallas)
|CS ICON Runner Up  
|CS ICON Runner Up  
Line 88: Line 88:
|-
|-
|Hollywood Vibe
|Hollywood Vibe
|
|-
|NUVO (Dallas)
|
|
|-
|-
Line 147: Line 150:
| rowspan="9" |Heartburn
| rowspan="9" |Heartburn
| rowspan="9" |Jazz
| rowspan="9" |Jazz
| rowspan="9" |Molly Long
| rowspan="9" |[[Molly Long]]
|Platinum (Dallas)
|Platinum (Dallas)
|
|
Line 384: Line 387:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="6" |2018
| rowspan="7" |2018
| rowspan="6" |I'll Do Better
| rowspan="7" |I'll Do Better
| rowspan="6" |Open
| rowspan="7" |Open
| rowspan="6" |Ande Godwin
| rowspan="7" |Ande Godwin
|Hollywood Connection<br />(Dallas)
|Hollywood Connection<br />(Dallas)
|
|
Line 404: Line 407:
|-
|-
|Hollywood Vibe
|Hollywood Vibe
|
|-
|NUVO (Dallas)
|
|
|-
|-