Breez Carver: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 65: | Line 65: | ||
|Petite Miss Hype | |Petite Miss Hype | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="15" |2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |Run | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" | | ||
|Hollywood Connection<br />(Dallas) | |Hollywood Connection<br />(Dallas) | ||
|CS ICON Runner Up | |CS ICON Runner Up | ||
| Line 88: | Line 88: | ||
|- | |- | ||
|Hollywood Vibe | |Hollywood Vibe | ||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Dallas) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 147: | Line 150: | ||
| rowspan="9" |Heartburn | | rowspan="9" |Heartburn | ||
| rowspan="9" |Jazz | | rowspan="9" |Jazz | ||
| rowspan="9" |Molly Long | | rowspan="9" |[[Molly Long]] | ||
|Platinum (Dallas) | |Platinum (Dallas) | ||
| | | | ||
| Line 384: | Line 387: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |I'll Do Better | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Open | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Ande Godwin | ||
|Hollywood Connection<br />(Dallas) | |Hollywood Connection<br />(Dallas) | ||
| | | | ||
| Line 404: | Line 407: | ||
|- | |- | ||
|Hollywood Vibe | |Hollywood Vibe | ||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Dallas) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||