Breez Carver: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 335: | Line 335: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="15" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Fuel | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Acro | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" | | ||
|TOP (Fort Worth) | |TOP (Fort Worth) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Arlington) | |Showstopper (Arlington) | ||
| | |||
|- | |||
|Revel | |||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Connection | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 348: | Line 354: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |I Want to Know | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" | | ||
|TOP (Fort Worth) | |TOP (Fort Worth) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Arlington) | |Showstopper (Arlington) | ||
| | |||
|- | |||
|Revel | |||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Connection | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 360: | Line 372: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Unhinged | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" | | ||
|TOP (Fort Worth) | |TOP (Fort Worth) | ||
| | | | ||
| Line 368: | Line 380: | ||
|Showstopper (Arlington) | |Showstopper (Arlington) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |1<sup>st</sup> in Teen Solos | ||
|- | |||
|Revel | |||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Connection | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Intrigue (Dallas) | |Intrigue (Dallas) | ||