Breez Carver: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 335: Line 335:
|
|
|-
|-
| rowspan="9" |2021
| rowspan="15" |2021
| rowspan="3" |Fuel
| rowspan="5" |Fuel
| rowspan="3" |Acro
| rowspan="5" |Acro
| rowspan="3" |
| rowspan="5" |
|TOP (Fort Worth)
|TOP (Fort Worth)
|
|
|-
|-
|Showstopper (Arlington)
|Showstopper (Arlington)
|
|-
|Revel
|
|-
|Hollywood Connection
|
|
|-
|-
Line 348: Line 354:
|
|
|-
|-
| rowspan="3" |I Want to Know
| rowspan="5" |I Want to Know
| rowspan="3" |Lyrical
| rowspan="5" |Lyrical
| rowspan="3" |
| rowspan="5" |
|TOP (Fort Worth)
|TOP (Fort Worth)
|
|
|-
|-
|Showstopper (Arlington)
|Showstopper (Arlington)
|
|-
|Revel
|
|-
|Hollywood Connection
|
|
|-
|-
Line 360: Line 372:
|
|
|-
|-
| rowspan="3" |Unhinged
| rowspan="5" |Unhinged
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="3" |
| rowspan="5" |
|TOP (Fort Worth)
|TOP (Fort Worth)
|
|
Line 368: Line 380:
|Showstopper (Arlington)
|Showstopper (Arlington)
|1<sup>st</sup> in Teen Solos
|1<sup>st</sup> in Teen Solos
|-
|Revel
|
|-
|Hollywood Connection
|
|-
|-
|Intrigue (Dallas)
|Intrigue (Dallas)