Semhar Ghebremichael: Difference between revisions
>90sMacaron No edit summary |
>90sMacaron No edit summary |
||
| Line 67: | Line 67: | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos | |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |1997 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Martin Luther King | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Character | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Abby Lee Miller | ||
|Premier 2000 (Youngstown) | |Premier 2000 (Youngstown) | ||
|1<sup>st</sup> in Senior Solos | |1<sup>st</sup> in Senior Solos | ||
| Line 77: | Line 77: | ||
|did not place | |did not place | ||
Gold | Gold | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |1998 | | rowspan="3" |1998 | ||