Allie Meixner: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>90sMacaron |
||
| Line 24: | Line 24: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
|1997 | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|[[Abby Lee Miller]] | |||
|Dance Masters of PA | |||
|Top 20 Finalist | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |1998 | | rowspan="2" |1998 | ||