Allie Meixner: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>90sMacaron |
||
| Line 26: | Line 26: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| | |1996 | ||
|TBA | |TBA | ||
|TBA | |TBA | ||
| | |TBA | ||
|Rising Star (Youngstown) | |||
|Gold | |||
|- | |||
| rowspan="2" |1997 | |||
| rowspan="2" |TBA | |||
| rowspan="2" |TBA | |||
| rowspan="2" |TBA | |||
|Dance Masters of PA | |Dance Masters of PA | ||
|Top 20 Finalist | |Top 20 Finalist | ||
|- | |||
|Rising Star (Youngstown) | |||
|Gold | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |1998 | | rowspan="2" |1998 | ||