Alyssa Massimiani: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
|||
| Line 93: | Line 93: | ||
|- | |- | ||
|2015 | |2015 | ||
|unknown | |Smother | ||
| | |Contemporary | ||
| | |Katie Watts | ||
| | |VIP Nationals (Sandusky) | ||
| | |Top 10 Teen | ||
|- | |||
| rowspan="3" |2016 | |||
| rowspan="3" |Dissapear | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
| rowspan="3" |unknown | |||
|ASH (Pittsburgh) | |||
|Stand-Out Award | |||
|- | |||
|Open Call (Pittsburgh) | |||
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
|RADIX (Pittsburgh) | |||
|9<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|- | |- | ||
| rowspan="25" |2018-9 | | rowspan="25" |2018-9 | ||