Erika Skulte: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 37: Line 37:


===Duets===
===Duets===
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center; "
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:70%; font-size:90%; text-align:center; "
|-
|-
! style="background:#f2c8e0;" |Year
! style="background:#f2c8e0;" |Year
Line 46: Line 46:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
|
| rowspan="2" |2015
|
| rowspan="2" |Jump
|
| rowspan="2" |Open
|
| rowspan="2" |[[Erika Skulte]]
|
|StarQuest (Woodbridge I)
|
|did not place
|-
|Showstopper (Lancaster)
|4<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios<br />Double Platinum
|}
|}