Erika Skulte: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 67: | Line 67: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |2013 | |||
| rowspan="2" |Tutti Frutti | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Claire Branic<br />Ella Kate Buckwalter<br />Kaia Fagan<br />Ellee Groves<br />Sam Shuffleton<br />[[Erika Skulte]]<br />Sarah Van Glanden<br />Payton Vogan | |||
|KAR (Baltimore 2) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Woodbridge) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Large Groups<br />Platinum | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Hot and Cold | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |[[Erika Skulte]]<br />Taylor McCully<br />[[Erin Thompson]]<br />Victoria Ames<br />Samantha Welstead<br />Marina Mclean<br />Erica Jegels<br />Danielle DeBolt<br />Charlotte Penberthy<br />Angel Chima-Orji<br />Ellee Groves | |||
|KAR (Baltimore 2) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |Showstopper (Woodbridge) | ||
| | |2<sup>nd</sup> in Mini Large Groups<br />Platinum | ||
|} | |} | ||