Erika Skulte: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 46: Line 46:
|
|
|-
|-
| rowspan="5" |2016
| rowspan="2" |Nocturne
| rowspan="2" |Contemporary
|StarQuest (Woodbridge I)
|
|
|-
|Showstopper (Lancaster)
|
|
|
|-
| rowspan="3" |Heart of Stone
| rowspan="3" |Lyrical
|StarQuest (Woodbridge I)
|StarQuest (Woodbridge I)
|
|
|-
|-
|StarQuest (Virginia Beach)
|
|
|
|-
|
|Showstopper (Lancaster)
|Showstopper (Lancaster)
|
|
|-
|-
|
| rowspan="6" |2017
|
| rowspan="3" |Bird Gerhl
|
| rowspan="3" |Open
|StarQuest (Woodbridge I)
|StarQuest (Woodbridge I)
|
|
|-
|-
|
|
|
|Showstopper (Lancaster)
|Showstopper (Lancaster)
|
|
|-
|-
|Hall of Fame (Baltimore)
|
|
|
|-
|
| rowspan="3" |Underwood
| rowspan="3" |Contemporary
|StarQuest (Woodbridge I)
|StarQuest (Woodbridge I)
|
|
|-
|-
|Showstopper (Lancaster)
|
|
|
|-
|
|Hall of Fame (Baltimore)
|Showstopper (Lancaster)
|
|
|}
|}
Line 104: Line 111:
|-
|-
| rowspan="3" |2017
| rowspan="3" |2017
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |Puppet Master
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |Hip Hop
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |Jordan Swift
|StarQuest (Woodbridge I)
|StarQuest (Woodbridge I)
|
|
Line 123: Line 130:
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancer
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards