Erika Skulte: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 134: Line 134:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="2" |2016
| rowspan="3" |2016
|Oceans
|Open
| rowspan="3" |Courtney Poole<br />Cassidy Schneider
|StarQuest (Virginia Beach)
|
|-
| rowspan="2" |Until the End
| rowspan="2" |Until the End
| rowspan="2" |Open
| rowspan="2" |Open
| rowspan="2" |Courtney Poole<br />Cassidy Schneider
|StarQuest (Woodbridge I)
|StarQuest (Woodbridge I)
|
|
Line 241: Line 246:
|1<sup>st</sup> in Junior Small Groups<br />Crystal Award
|1<sup>st</sup> in Junior Small Groups<br />Crystal Award
|-
|-
| rowspan="20" |2016
| rowspan="26" |2016
| rowspan="2" |Together
| rowspan="2" |Together
| rowspan="2" |Lyrical
| rowspan="2" |Lyrical
Line 268: Line 273:
|Showstopper (Lancaster)
|Showstopper (Lancaster)
|5<sup>th</sup> in Junior Small Groups
|5<sup>th</sup> in Junior Small Groups
|-
| rowspan="2" |Happy Radio
| rowspan="2" |Tap
| rowspan="2" |
|StarQuest (Woodbridge I)
|
|-
|Showstopper (Lancaster)
|
|-
|-
| rowspan="2" |Into the Sun
| rowspan="2" |Into the Sun
Line 277: Line 291:
|Showstopper (Lancaster)
|Showstopper (Lancaster)
|2<sup>nd</sup> in Junior Small Groups
|2<sup>nd</sup> in Junior Small Groups
|-
| rowspan="2" |No Can Do
| rowspan="2" |Tap
| rowspan="2" |
|StarQuest (Woodbridge I)
|
|-
|Showstopper (Lancaster)
|
|-
|-
| rowspan="2" |Banjii
| rowspan="2" |Banjii
Line 322: Line 345:
|Showstopper (Lancaster)
|Showstopper (Lancaster)
|3<sup>rd</sup> in Junior Large Groups
|3<sup>rd</sup> in Junior Large Groups
|-
| rowspan="2" |Bang Dem Sticks
| rowspan="2" |Tap
| rowspan="2" |
|StarQuest (Woodbridge I)
|
|-
|Showstopper (Lancaster)
|
|-
|-
| rowspan="2" |Electric Shock
| rowspan="2" |Electric Shock