Erika Skulte: Difference between revisions
| Line 209: | Line 209: | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Lancaster) | |Showstopper (Lancaster) | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |2022 | |||
|Shout | |||
|Open | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Helium Life Jacket | |||
|Contemporary | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|The Ends | |||
|Contemporary | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Ode to Joy | |||
|Lyrical | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Minute Man | |||
|Jazz | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="6" |2023 | |||
|The Change | |||
|Contemporary | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Erupting Light | |||
|Contemporary | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Ode to Joy | |||
|Lyrical | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|J'ai Perdu la Tete | |||
|Open | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Did It On 'Em | |||
|Jazz | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|TBA | |||
|Contemporary | |||
| | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 306: | Line 363: | ||
|Oceans | |Oceans | ||
|Open | |Open | ||
|Courtney Poole | |||
Casey Gilson | |||
|StarQuest (Virginia Beach) | |StarQuest (Virginia Beach) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios | ||
| Line 312: | Line 370: | ||
| rowspan="2" |Until the End | | rowspan="2" |Until the End | ||
| rowspan="2" |Open | | rowspan="2" |Open | ||
| rowspan="2" |Courtney Poole<br />Cassidy Schneider | |||
|StarQuest (Woodbridge I) | |StarQuest (Woodbridge I) | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Duets/Trios | |3<sup>rd</sup> in Junior Duets/Trios | ||