Erika Skulte: Difference between revisions
| Line 348: | Line 348: | ||
|Showstopper (Lancaster) | |Showstopper (Lancaster) | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Duets/Trios | |3<sup>rd</sup> in Teen Duets/Trios | ||
|- | |||
|2022 | |||
|Level | |||
|Open | |||
|Katelyn Matteson | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|2023 | |||
|We Could Stay | |||
|Open | |||
|Katelyn Matteson | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||