Erika Skulte: Difference between revisions

>Spiegs01
No edit summary
>Spiegs01
No edit summary
Line 211: Line 211:
|
|
|-
|-
| rowspan="5" |2022
| rowspan="7" |2022
|Shout
|Shout
|Open
|Open
Line 217: Line 217:
|
|
|-
|-
|Helium Life Jacket
| rowspan="3" |Helium Life Jacket
|Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
|NYCDA (Pittsburgh)
|1st in Senior Solos
|-
|
|
|-
|
|
|
|
Line 263: Line 269:
|
|
|-
|-
|TBA
|Shout
|Contemporary
|Open
|
|
|
|
Line 294: Line 300:
| rowspan="3" |Jordan Swift
| rowspan="3" |Jordan Swift
|StarQuest (Woodbridge I)
|StarQuest (Woodbridge I)
|did not place
|
|-
|-
|Showstopper (Lancaster)
|Showstopper (Lancaster)
|did not place
|
|-
|-
|Hall of Fame (Baltimore)
|Hall of Fame (Baltimore)
|did not place
|
|-
|-
| rowspan="3" |Jigsaw
| rowspan="3" |Jigsaw