Erika Skulte: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 211: | Line 211: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |2022 | ||
|Shout | | rowspan="3" |Shout | ||
|Open | | rowspan="3" |Open | ||
|Revolution (Baltimore) | |||
| | |||
|- | |||
|StarQuest (Baltimore II) | |||
|2<sup>nd</sup> in Senior Solos | |||
|- | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="3" |Minute Man | |||
| rowspan="3" |Jazz | |||
|Revolution (Baltimore) | |||
| | |||
|- | |||
|StarQuest (Baltimore II) | |||
|Elite Senior Dancer | |||
|- | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |Helium Life Jacket | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
|Revolution (Baltimore) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |StarQuest (Baltimore II) | ||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 227: | Line 250: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="14" |2023 | ||
| | |Did It On 'Em | ||
|Jazz | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Erupting Light | ||
| | |Contemporary | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Ode to Joy | ||
| | | rowspan="4" |Lyrical | ||
| | |Revolution (Woodbridge) | ||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hall of Fame (Baltimore) | ||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Woodbridge) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="4" |The Change | ||
| | | rowspan="4" |Contemporary | ||
|Revolution (Woodbridge) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hall of Fame (Baltimore) | ||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Woodbridge) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="4" |J'ai Perdu la Tete | ||
| | | rowspan="4" |Open | ||
|Revolution (Woodbridge) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hall of Fame (Baltimore) | ||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Woodbridge) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 349: | Line 384: | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Duets/Trios | |3<sup>rd</sup> in Teen Duets/Trios | ||
|- | |- | ||
|2022 | | rowspan="3" |2022 | ||
|Level | | rowspan="3" |Level | ||
|Open | | rowspan="3" |Open | ||
|Katelyn Matteson | | rowspan="3" |[[Katelyn Matteson]] | ||
|Revolution (Baltimore) | |||
| | |||
|- | |||
|StarQuest (Baltimore II) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2023 | | rowspan="4" |2023 | ||
|We Could Stay | | rowspan="4" |We Could Stay | ||
|Open | | rowspan="4" |Open | ||
|Katelyn Matteson | | rowspan="4" |[[Katelyn Matteson]] | ||
|Revolution (Woodbridge) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Baltimore) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Woodbridge) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||