Kalani Hilliker: Difference between revisions

imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
Line 326: Line 326:
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Age 12-14 Power Duet/Trio
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Age 12-14 Power Duet/Trio
|-
|-
| rowspan="12" style="text-align: center; " |2013
| rowspan="11" style="text-align: center; " |2013
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Silenced
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Silenced
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Contemporary
Line 368: Line 368:
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Duet/Trio
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Duet/Trio
|-
|-
| style="text-align: center; " |2014
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2014
| style="text-align: center; " |Lay Me Down
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Lay Me Down
| style="text-align: center; " |Lyrical
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Lyrical
| style="text-align: center; " |[[Addison Moffett]] <br> [[Cami Schroeder]]
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Addison Moffett]] <br> [[Cami Schroeder]]
| style="text-align: center; " |[[Alexa Moffett]]
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Alexa Moffett]]
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix)
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Teen Duet/Trio
|-
| style="text-align: center; " |NUVO (Albuquerque)
| style="text-align: center; " |NUVO (Albuquerque)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Duet/Trio
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Duet/Trio