Katelyn Matteson: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 22: | Line 22: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2016 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Goody Goody | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Jazz | ||
|StarQuest (Woodbridge I) | |StarQuest (Woodbridge I) | ||
| | |||
|- | |||
|StarQuest (Virginia Beach) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 174: | Line 177: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| rowspan="3" |2016 | |||
| rowspan="3" |Bad Mama Jama's | |||
| rowspan="3" |Tap | |||
| rowspan="3" |Na'kiya Payne | |||
|StarQuest (Woodbridge I) | |||
| | |||
|- | |||
|StarQuest (Virginia Beach) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |2017 | |||
| rowspan="4" |Hot Honeys | |||
| rowspan="4" |Open | |||
| rowspan="4" |Cassidy Schneider | |||
|Legacy (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
|StarQuest (Woodbridge I) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Baltimore) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |2018 | |||
| rowspan="4" |Forward | |||
| rowspan="4" |Open | |||
| rowspan="4" |Cassidy Schneider | |||
|Showbiz (Baltimore) | |||
| | |||
|- | |||
|StarQuest (Baltimore I) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Baltimore) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |2019 | |||
| rowspan="5" |Hallow Shadow | |||
| rowspan="5" |Contemporary | |||
| rowspan="5" |Bailey Sadler | |||
|Legacy (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
|StarQuest (Baltimore I) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Baltimore) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2020 | | rowspan="2" |2020 | ||
| Line 209: | Line 276: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |2015 | ||
| | | rowspan="2" |The Bird | ||
| | | rowspan="2" |Open | ||
| | | rowspan="2" |Chloe Jackson<br />Na'kiya Payne | ||
| | |StarQuest (Woodbridge I) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Showstopper (Lancaster) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="3" |2016 | ||
| | | rowspan="3" |Funkytown | ||
| | | rowspan="3" |Open | ||
| | | rowspan="3" |Chloe Jackson<br />Na'kiya Payne | ||
| | |StarQuest (Woodbridge I) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |StarQuest (Virginia Beach) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Showstopper (Lancaster) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||