Katelyn Matteson: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 599: | Line 599: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="33" |2019 | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" | | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" | | ||
| Line 675: | Line 675: | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" | | ||
| rowspan="3" |Emma Bartels<br />Hailey Goodwin<br />Chloe Jackson<br />Alexis Leung<br />Katelyn Matteson<br />Audrey Nitta<br />Kyla Robinson<br />Bailey Sadler<br />Abigail Taliaferro<br />Enia Wilson | | rowspan="3" |Emma Bartels<br />Hailey Goodwin<br />Chloe Jackson<br />Alexis Leung<br />Katelyn Matteson<br />Audrey Nitta<br />Kyla Robinson<br />Bailey Sadler<br />Abigail Taliaferro<br />Enia Wilson | ||
|StarQuest (Baltimore I) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" |Emma Bartels<br />Elaina Crabtree<br />Hailey Goodwin<br />Olivia Gordon<br />Chloe Jackson<br />Alexis Leung<br />Katelyn Matteson<br />Audrey Nitta<br />Kyla Robinson<br />Bailey Sadler<br />Abigail Taliaferro<br />Enia Wilson | |||
|StarQuest (Baltimore I) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" |Emma Bartels<br />Elaina Crabtree<br />Hailey Goodwin<br />Olivia Gordon<br />Chloe Jackson<br />Alexis Leung<br />Katelyn Matteson<br />Audrey Nitta<br />Kyla Robinson<br />Bailey Sadler<br />Abigail Taliaferro<br />Enia Wilson | |||
|StarQuest (Baltimore I) | |StarQuest (Baltimore I) | ||
| | | | ||