Katelyn Matteson: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 732: Line 732:
|did not place
|did not place
|-
|-
| rowspan="24" |2021
| rowspan="28" |2021
| rowspan="2" |Cloud
| rowspan="2" |Cloud
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
Line 813: Line 813:
|Showstopper (Lancaster)
|Showstopper (Lancaster)
|3<sup>rd</sup> in Senior Large Groups
|3<sup>rd</sup> in Senior Large Groups
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
|StarQuest (Baltimore I)
|
|-
|Showstopper (Lancaster)
|
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
|StarQuest (Baltimore I)
|
|-
|Showstopper (Lancaster)
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |