Katelyn Matteson: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 744: Line 744:
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Alexis Leung<br />Katelyn Matteson<br />Audrey Nitta<br />Kyla Robinson<br />Abigail Taliaferro<br />Enia Wilson
|StarQuest (Baltimore I)
|
|-
|Showstopper (Lancaster)
|
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Angelina Coppa<br />Olivia Gordon<br />Chloe Jackson<br />Katelyn Matteson<br />Kyla Robinson<br />Abigail Taliaferro<br />Enia Wilson
|StarQuest (Baltimore I)
|StarQuest (Baltimore I)
|
|
Line 753: Line 762:
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Chloe Jackson<br />Alexis Leung<br />Katelyn Matteson<br />Audrey Nitta<br />Kyla Robinson<br />Bailey Sadler<br />Abigail Taliaferro<br />Enia Wilson
|StarQuest (Baltimore I)
|StarQuest (Baltimore I)
|
|
Line 777: Line 786:
|Showstopper (Lancaster)
|Showstopper (Lancaster)
|9<sup>th</sup> in Senior Small Groups
|9<sup>th</sup> in Senior Small Groups
|-
| rowspan="2" |Awoo
| rowspan="2" |Tap
| rowspan="2" |Mollie Kate Barringer<br />Angel Chima-Orji<br />Angelina Coppa<br />Nora Gerliczy<br />Sophia Gessaman<br />Aubrey Hartman<br />Taylor Keys<br />Kyra Lee<br />[[Katelyn Matteson]]<br />Marina Mclean<br />[[Erika Skulte]]
|StarQuest (Baltimore I)
|did not place
|-
|Showstopper (Lancaster)
|10<sup>th</sup> in Senior Large Groups
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Angel Chima-Orji<br />Sariah Elliott<br />Brooke Engle<br />Isabel Frigault<br />Aubrey Hartman<br />Katelyn Matteson<br />Madison McKeon<br />Audrey Nitta<br />Kyla Robinson<br />Enia Wilson
|StarQuest (Baltimore I)
|StarQuest (Baltimore I)
|
|
Line 798: Line 798:
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Emma Bartels<br />Elaina Crabtree<br />Olivia Gordon<br />Chloe Jackson<br />Alexis Leung<br />Katelyn Matteson<br />Audrey Nitta<br />Kyla Robinson<br />Bailey Sadler<br />Abigail Taliaferro<br />Enia Wilson
|StarQuest (Baltimore I)
|StarQuest (Baltimore I)
|
|
Line 805: Line 805:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |Challenge
| rowspan="2" |Awoo
| rowspan="2" |Hip Hop
| rowspan="2" |Tap
| rowspan="2" |Mollie Kate Barringer<br />Angel Chima-Orji<br />Angelina Coppa<br />Brooke Engle<br />Isabel Frigault<br />Alyssa Harclerode<br />[[Katelyn Matteson]]<br />Madison Mckeon<br />Audrey Nitta<br />Mckenna Palmer<br />Kyla Robinson<br />Phyllis Schaefer<br />[[Erika Skulte]]<br />Hayley Sutton<br />Natalia Tidwell<br />Dillan Vanzego<br />Enia Wilson<br />Declan Wood
| rowspan="2" |Mollie Kate Barringer<br />Angel Chima-Orji<br />Angelina Coppa<br />Nora Gerliczy<br />Sophia Gessaman<br />Aubrey Hartman<br />Taylor Keys<br />Kyra Lee<br />[[Katelyn Matteson]]<br />Marina Mclean<br />[[Erika Skulte]]
|StarQuest (Baltimore I)
|StarQuest (Baltimore I)
|did not place
|did not place
|-
|-
|Showstopper (Lancaster)
|Showstopper (Lancaster)
|3<sup>rd</sup> in Senior Large Groups
|10<sup>th</sup> in Senior Large Groups
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Emma Bartels<br />Elaina Crabtree<br />Hailey Goodwin<br />Olivia Gordon<br />Chloe Jackson<br />Alexis Leung<br />Katelyn Matteson<br />Audrey Nitta<br />Kyla Robinson<br />Bailey Sadler<br />Abigail Taliaferro<br />Enia Wilson
|StarQuest (Baltimore I)
|StarQuest (Baltimore I)
|
|
Line 825: Line 825:
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Emma Bartels<br />Elaina Crabtree<br />Hailey Goodwin<br />Olivia Gordon<br />Chloe Jackson<br />Alexis Leung<br />Katelyn Matteson<br />Audrey Nitta<br />Kyla Robinson<br />Bailey Sadler<br />Abigail Taliaferro<br />Enia Wilson
|StarQuest (Baltimore I)
|StarQuest (Baltimore I)
|
|
Line 834: Line 834:
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Emma Bartels<br />Elaina Crabtree<br />Isabel Frigault<br />Hailey Goodwin<br />Olivia Gordon<br />Chloe Jackson<br />Taylor Keys<br />Alexis Leung<br />Domina Mallette<br />Katelyn Matteson<br />Madison Mckeon<br />Audrey Nitta<br />McKenna Palmer<br />Kyla Robinson<br />Bailey Sadler<br />Hayley Sutton<br />Abigail Taliaferro<br />Enia Wilson
|StarQuest (Baltimore I)
|StarQuest (Baltimore I)
|
|
Line 843: Line 843:
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Emma Bartels<br />Elaina Crabtree<br />Isabel Frigault<br />Hailey Goodwin<br />Olivia Gordon<br />Chloe Jackson<br />Taylor Keys<br />Alexis Leung<br />Domina Mallette<br />Katelyn Matteson<br />Madison Mckeon<br />Audrey Nitta<br />McKenna Palmer<br />Kyla Robinson<br />Bailey Sadler<br />Hayley Sutton<br />Abigail Taliaferro<br />Enia Wilson
|StarQuest (Baltimore I)
|StarQuest (Baltimore I)
|
|
Line 850: Line 850:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Challenge
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Hip Hop
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Mollie Kate Barringer<br />Angel Chima-Orji<br />Angelina Coppa<br />Brooke Engle<br />Isabel Frigault<br />Alyssa Harclerode<br />[[Katelyn Matteson]]<br />Madison Mckeon<br />Audrey Nitta<br />Mckenna Palmer<br />Kyla Robinson<br />Phyllis Schaefer<br />[[Erika Skulte]]<br />Hayley Sutton<br />Natalia Tidwell<br />Dillan Vanzego<br />Enia Wilson<br />Declan Wood
|StarQuest (Baltimore I)
|StarQuest (Baltimore I)
|
|did not place
|-
|-
|Showstopper (Lancaster)
|Showstopper (Lancaster)
|
|3<sup>rd</sup> in Senior Large Groups
|}
|}