Isabella Pinkston: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 199: Line 199:
|
|
|-
|-
| rowspan="16" |2021
| rowspan="18" |2021
| rowspan="6" |Speaking of the End
| rowspan="6" |Speaking of the End
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="6" |Contemporary
Line 242: Line 242:
|
|
|-
|-
| rowspan="4" |Variation From Raymonda
| rowspan="6" |Variation From Raymonda
| rowspan="4" |Pointe
| rowspan="6" |Pointe
| rowspan="4" |
| rowspan="6" |
|Jump (Atlanta)
|
|-
|NUVO (Detroit)
|NUVO (Detroit)
|Teen Female BreakOut Artist
|Teen Female BreakOut Artist
|-
|The Dance Awards (Las Vegas)
|
|-
|-
|Showstopper (Nashville)
|Showstopper (Nashville)
Line 313: Line 319:
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios
|-
|-
| rowspan="3" |2021
| rowspan="5" |2021
| rowspan="3" |Trying
| rowspan="5" |Trying
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="3" |[[Gabby Cox|Gabrielle Cox]]<br />Kenley Campbell
| rowspan="5" |[[Gabby Cox|Gabrielle Cox]]<br />Kenley Campbell
|Jump (Atlanta)
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios
|-
|NUVO (Detroit)
|
|-
|Showstopper (Nashville)
|Showstopper (Nashville)
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios