Kylie Rice: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 35: | Line 35: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|2013 | | rowspan="4" |2013 | ||
|Beat Thieves | | | ||
|Hip-Hop | | | ||
|Tricia Miranda | | | ||
|Breanna Falls<br />Kioni Gallagher<br />Parker Gibson<br />Bailey Holt<br />Kinsley Holt<br />Abbigail Hoogveld<br />Ryenne Jurgella<br />Hayley Kassel<br />Nick Messerly<br />Annestoon Pisayavong<br />[[Kaycee Rice]]<br />Smith Sydney<br />Clarissa Velasquez | | | ||
|Showstopper | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Beat Thieves | |||
| rowspan="2" |Hip-Hop | |||
| rowspan="2" |Tricia Miranda | |||
| rowspan="2" |Breanna Falls<br />Kioni Gallagher<br />Parker Gibson<br />Bailey Holt<br />Kinsley Holt<br />Abbigail Hoogveld<br />Ryenne Jurgella<br />Hayley Kassel<br />Nick Messerly<br />Annestoon Pisayavong<br />[[Kaycee Rice]]<br />Smith Sydney<br />Clarissa Velasquez | |||
|Showstopper | |||
| | |||
|- | |||
|Nextstar | |Nextstar | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Groups | |1<sup>st</sup> in Junior Groups | ||