Kalani Hilliker: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 698: | Line 698: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2016 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2016 | ||
| style="text-align: center; " | Abby's Angels | | style="text-align: center; " |Abby's Angels | ||
| style="text-align: center; " |Jazz | | style="text-align: center; " |Jazz | ||
| style="text-align: center; " |[[JoJo Siwa]] <br> [[Kendall Vertes]] | | style="text-align: center; " |[[JoJo Siwa]] <br> [[Kendall Vertes]] | ||
| Line 708: | Line 708: | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| style="text-align: center; " |[[Brynn Rumfallo]] <br> [[Kendall Vertes]] | | style="text-align: center; " |[[Brynn Rumfallo]] <br> [[Kendall Vertes]] | ||
| style="text-align: center; " | unknown | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |Fierce NDC (Augora Hills) | | style="text-align: center; " |Fierce NDC (Augora Hills) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Duet/Trio <br> 1<sup>st</sup> in Overall Duet/Trio | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Duet/Trio <br> 1<sup>st</sup> in Overall Duet/Trio | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Suicide Hotline | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |[[Nia Frazier]] <br> [[Kendall Vertes]] | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Fierce NDC (Calabasas) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in overall teen group | |||
|} | |} | ||