Harbor Pitkin: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 107: | Line 107: | ||
|Runner-Up Mini<br />Female Core Performer | |Runner-Up Mini<br />Female Core Performer | ||
|- | |- | ||
|2022 | | rowspan="4" |2022 | ||
|Soap | | rowspan="3" |Soap | ||
|Contemporary | | rowspan="3" |Contemporary | ||
|Jordan Blais-Krinke | | rowspan="3" |Jordan Blais-Krinke | ||
|Radix (Anaheim) | |Radix (Anaheim) | ||
|High Gold | |High Gold | ||
|- | |||
|KAR (San Gabriel) | |||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe (Garden Grove) | |||
| | |||
|- | |||
|Lose My Breath | |||
|Jazz | |||
|Sasha Dee Dayoan | |||
|Hollywood Vibe (Garden Grove) | |||
| | |||
|} | |} | ||
| Line 181: | Line 193: | ||
==Videos== | ==Videos== | ||
<center> | <center> | ||
<youtube width="300" height="175">DHiiiqSLlzQ</youtube><youtube width="300" height="175">tnI5CJ1foio</youtube> | <youtube width="300" height="175">DHiiiqSLlzQ</youtube><youtube width="300" height="175">tnI5CJ1foio</youtube><youtube width="300" height="175">IlYKdtKTSVg</youtube> | ||
</center> | </center> | ||