Harbor Pitkin: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 107: Line 107:
|Runner-Up Mini<br />Female Core Performer
|Runner-Up Mini<br />Female Core Performer
|-
|-
| rowspan="4" |2022
| rowspan="5" |2022
| rowspan="3" |Soap
| rowspan="3" |Soap
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
Line 120: Line 120:
|
|
|-
|-
|Lose My Breath
| rowspan="2" |Lose My Breath
|Jazz
| rowspan="2" |Jazz
|Sasha Dee Dayoan
| rowspan="2" |Sasha Dee Dayoan
|Hollywood Vibe (Garden Grove)
|Hollywood Vibe (Garden Grove)
|
|-
|KAR (San Gabriel)
|
|
|}
|}