Harbor Pitkin: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 141: | Line 141: | ||
|KAR (San Gabriel) | |KAR (San Gabriel) | ||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="4" |2023 | |||
| rowspan="2" |Not Yo Lil Mama | |||
| rowspan="2" |Hip Hop | |||
| rowspan="2" |Todd Flannigan | |||
|Hollywood Vibe (Garden Grove) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Long Beach) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Paradise Circus | |||
| rowspan="2" |Open | |||
| rowspan="2" |Jordan Blais-Krinke | |||
|Hollywood Vibe (Garden Grove) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Long Beach) | |||
|13<sup>th</sup> in Intermediate 12-14 Solos | |||
|} | |} | ||