Belle Arauz: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 39: | Line 39: | ||
|Photogenic Ward<br />Best Costume<br />Miss Mini Primetime | |Photogenic Ward<br />Best Costume<br />Miss Mini Primetime | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="14" |2020 | ||
| rowspan=" | | rowspan="14" |Halo | ||
| rowspan=" | | rowspan="14" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="14" |Jennifer Travieso | ||
|ADE (Miami) | |ADE (Miami) | ||
|1<sup>st</sup> in Petite Solos<br />Mini Gold | |1<sup>st</sup> in Petite Solos<br />Mini Gold | ||
| Line 60: | Line 60: | ||
|StarSystems | |StarSystems | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini Shining Stars Solos<br />1<sup>st</sup> in Mini Lyrical Solos<br />Judge’s Award | |2<sup>nd</sup> in Mini Shining Stars Solos<br />1<sup>st</sup> in Mini Lyrical Solos<br />Judge’s Award | ||
|- | |||
|Spotlight | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Hollywood Vibe | |Hollywood Vibe | ||