Belle Arauz: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 39: Line 39:
|Photogenic Ward<br />Best Costume<br />Miss Mini Primetime
|Photogenic Ward<br />Best Costume<br />Miss Mini Primetime
|-
|-
| rowspan="13" |2020
| rowspan="14" |2020
| rowspan="13" |Halo
| rowspan="14" |Halo
| rowspan="13" |Lyrical
| rowspan="14" |Lyrical
| rowspan="13" |Jennifer Travieso
| rowspan="14" |Jennifer Travieso
|ADE (Miami)
|ADE (Miami)
|1<sup>st</sup> in Petite Solos<br />Mini Gold
|1<sup>st</sup> in Petite Solos<br />Mini Gold
Line 60: Line 60:
|StarSystems
|StarSystems
|2<sup>nd</sup> in Mini Shining Stars Solos<br />1<sup>st</sup> in Mini Lyrical Solos<br />Judge’s Award
|2<sup>nd</sup> in Mini Shining Stars Solos<br />1<sup>st</sup> in Mini Lyrical Solos<br />Judge’s Award
|-
|Spotlight
|
|-
|-
|Hollywood Vibe
|Hollywood Vibe