Scarlett Petty: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 116: | Line 116: | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="11" |2020 | ||
| rowspan="3" |Carry You | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
|StarQuest (Dallas) | |||
| | |||
|- | |||
|Starbound | |||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="8" |My Heart Will Go On | | rowspan="8" |My Heart Will Go On | ||
| rowspan="8" |Lyrical | | rowspan="8" |Lyrical | ||