Roxy Brennan: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 492: | Line 492: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="16" |2022 | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Children Will Listen | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
|KAR (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Glam | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|KAR (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Circus | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|KAR (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Faith | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|KAR (Woodbridge) | |KAR (Woodbridge) | ||
| | | | ||
| Line 502: | Line 529: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Big Noise | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
|KAR (Woodbridge) | |KAR (Woodbridge) | ||
| | | | ||
| Line 511: | Line 538: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |C & C Army | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
|KAR (Woodbridge) | |KAR (Woodbridge) | ||
| | | | ||
| Line 520: | Line 547: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Wild Wild West | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
|KAR (Woodbridge) | |KAR (Woodbridge) | ||
| | | | ||
| Line 528: | Line 555: | ||
|Showstopper (Lancaster) | |Showstopper (Lancaster) | ||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" |Villians | |||
| rowspan="2" |Production | |||
| rowspan="2" |Many Dancers | |||
|KAR (Woodbridge) | |||
|did not place | |||
|- | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Production Lines | |||
|- | |- | ||
| | | | ||