Haley Engelmore: Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 330: Line 330:
|5<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 16<br />Contemporary Solos<br />Diamond
|5<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 16<br />Contemporary Solos<br />Diamond
|-
|-
| rowspan="12" |2024
| rowspan="13" |2024
| rowspan="5" |Crazy in Love
| rowspan="6" |Crazy in Love
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="5" |[[Chelsea Jennings]]
| rowspan="6" |[[Chelsea Jennings]]
|DanceMakers (Pittsburgh)
|DanceMakers (Pittsburgh)
|5<sup>th</sup> in Senior Solos
|5<sup>th</sup> in Senior Solos
Line 347: Line 347:
|-
|-
|Believe (Coraopolis)
|Believe (Coraopolis)
|TBA
|Power Pak Invitation<br />Diamond
|-
|Radix (Atlantic City)
|did not place
|-
|-
| rowspan="2" |Gravity
| rowspan="2" |Gravity
Line 356: Line 359:
|-
|-
|Believe (Coraopolis)
|Believe (Coraopolis)
|TBA
|4<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 17<br />Lyrical Solos<br />Diamond
|-
|-
| rowspan="5" |Ordinary Love
| rowspan="5" |Ordinary Love
Line 374: Line 377:
|-
|-
|Believe (Coraopolis)
|Believe (Coraopolis)
|TBA
|Diamond
|}
|}