Talia Booker: Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 327: Line 327:
|-
|-
| rowspan="2" |2024
| rowspan="2" |2024
|Daisy
|Hip-Hop
|Dez Soliven
|Revolution (Pittsburgh)
|TBA
|-
|House and Pressure
|House and Pressure
|Jazz
|Jazz
|Trevor Lerma
|Trevor Lerma
|Revolution (Pittsburgh)
|TBA
|-
|Daisy
|Hip-Hop
|Dez Soliven
|Revolution (Pittsburgh)
|Revolution (Pittsburgh)
|TBA
|TBA