Alexa Lombardo: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 36: Line 36:
|Showstopper (Pittsburgh)
|Showstopper (Pittsburgh)
|1<sup>st</sup> in Mini Solos<br />Double Platinum
|1<sup>st</sup> in Mini Solos<br />Double Platinum
|-
|2014
|unknown
|unknown
|unknown
|TBA
|TBA
|-
|2015
|unknown
|unknown
|unknown
|TBA
|TBA
|-
| rowspan="2" |2016-17
|Spell
|Lyrical
|unknown
|TBA
|TBA
|-
|The Attack
|Open
|Katie Watts &<br />Tammy Croftcheck
|TBA
|TBA
|-
|2017
|My Skin
|Lyrical
|unknown
|TBA
|TBA
|-
|-
| rowspan="12" |2017-9
| rowspan="12" |2017-9