Abigail Weber: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 66: Line 66:
|
|
|-
|-
| rowspan="8" |2018
| rowspan="5" |2018
| rowspan="2" |Funky Monkey
| rowspan="2" |Funky Monkey
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
Line 75: Line 75:
|
|
|-
|-
| rowspan="6" |Triumphant
| rowspan="3" |Triumphant
| rowspan="6" |
| rowspan="3" |
|Dancemakers
|Dancemakers
|
|
Line 84: Line 84:
|-
|-
|Radix
|Radix
|
|-
|
|
|-
|
|
|-
|
|
|
|-
|-
Line 130: Line 121:
|
|
|-
|-
|NYCDA
|NYCDA (Denver)
|
|
|-
|-
Line 151: Line 142:
| rowspan="2" |Coercion
| rowspan="2" |Coercion
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
|NYCDA
|NYCDA (Minneapolis)
|
|
|-
|-
Line 252: Line 243:
|2018
|2018
|Little Ladies
|Little Ladies
|
|Hip Hop
|
|Alyssa
|Radix
|Radix
|Gold
|Gold