Elise Carlson: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 31: Line 31:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="4" |2022
| rowspan="3" |2022
| rowspan="4" |Bombshell
| rowspan="3" |Bombshell
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="3" |Jazz
|KAR (Redondo Beach)
|KAR (Redondo Beach)
|did not place
|did not place
|-
|-
|KAR (Upland)
|KAR (Upland)
|did not place
|-
|Rainbow (Escondido)
|did not place
|did not place
|-
|-