Lola Iglesias: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 29: | Line 29: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2016 | |||
|Rather Be | |||
|Open | |||
|Hall of Fame (St. Louis) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |Wake Me up | ||
| | |Contemporary | ||
|Hall of Fame (St. Louis) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 64: | Line 69: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="5" |2016 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (St. Louis) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (St. Louis) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
|Hall of Fame (St. Louis) | |||
| | | | ||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Hall of Fame (St. Louis) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (St. Louis) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||