Taylor Smith (1): Difference between revisions

No edit summary
Line 106: Line 106:
|
|
|-
|-
|NUVO
|NUVO (Anaheim)
|
|
|-
|-
Line 130: Line 130:
|
|
|-
|-
| rowspan="9" |2019
| rowspan="11" |2019
| rowspan="4" |Mercy
| rowspan="5" |Mercy
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="5" |Jazz
| rowspan="4" |Cayti Johnson
| rowspan="5" |Cayti Johnson
|Rainbow (Escondido)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/409/act/481/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - Mercy]</ref>
|Rainbow (Escondido)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/409/act/481/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - Mercy]</ref>
|
|did not place
|-
|-
|KAR (Riverside 1)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1161/act/103/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Mercy (1)]</ref>
|KAR (Riverside 1)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1161/act/103/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Mercy (1)]</ref>
Line 146: Line 146:
|
|
|-
|-
| rowspan="5" |Only Love
|Move (Riverside)
| rowspan="5" |Contemporary
|
| rowspan="5" |Cayti Johnson
|-
| rowspan="6" |Only Love
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="6" |Cayti Johnson
|Rainbow (Escondido)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/409/act/501/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - Only Love]</ref>
|Rainbow (Escondido)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/409/act/501/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - Only Love]</ref>
|
|did not place
|-
|-
|KAR (Riverside 1)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1161/act/117/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Only Love (1)]</ref>
|KAR (Riverside 1)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1161/act/117/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Only Love (1)]</ref>
Line 159: Line 162:
|-
|-
|Showstopper (Anaheim I)
|Showstopper (Anaheim I)
|7<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|Revive
|
|
|-
|-
|Revive
|NUVO (Anaheim)
|
|
|}
|}
Line 175: Line 181:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
|2019
|Mama
|Hip Hop
|
|
|Rainbow (Upland)
|
|
|
|
|
|
|}
|}
Line 217: Line 223:
|-
|-
|Showstopper (Anaheim I)
|Showstopper (Anaheim I)
|
|7<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios
|}
|}