Taylor Smith (1): Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 130: | Line 130: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="13" |2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Mercy | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Cayti Johnson | ||
|Rainbow (Escondido)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/409/act/481/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - Mercy]</ref> | |Rainbow (Escondido)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/409/act/481/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - Mercy]</ref> | ||
|did not place | |did not place | ||
| Line 144: | Line 144: | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Anaheim I) | |Showstopper (Anaheim I) | ||
| | |||
|- | |||
|In10sity (Dallas) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 149: | Line 152: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Only Love | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Cayti Johnson | ||
|Rainbow (Escondido)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/409/act/501/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - Only Love]</ref> | |Rainbow (Escondido)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/409/act/501/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - Only Love]</ref> | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |- | ||
|KAR (Riverside 1)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1161/act/117/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Only Love (1)]</ref> | |KAR (Riverside 1)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1161/act/117/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Only Love (1)]</ref> | ||
| | |2<sup>nd</sup> in Elite 9-11 Solos<br />1<sup>st</sup> Runner-Up for<br />Elite Miss Junior Dance | ||
|- | |- | ||
|KAR (Riverside 2)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1132/act/627/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Only Love (2)]</ref> | |KAR (Riverside 2)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1132/act/627/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Only Love (2)]</ref> | ||
| | |1<sup>st</sup> in Elite 9-11 Solos<br />Elite Miss Junior Dance | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Anaheim I) | |Showstopper (Anaheim I) | ||
| Line 166: | Line 169: | ||
|Revive | |Revive | ||
| | | | ||
|- | |||
|In10sity (Dallas) | |||
|4<sup>th</sup> in Elite Junior Solos | |||
|- | |- | ||
|NUVO (Anaheim) | |NUVO (Anaheim) | ||
| Line 202: | Line 208: | ||
|- | |- | ||
|KAR (Riverside 2) | |KAR (Riverside 2) | ||
| | |did not place | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Anaheim I) | |Showstopper (Anaheim I) | ||