Tessa Pagone: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 118: | Line 118: | ||
|5 Star Elite | |5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="14" |2024 | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |Wash | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |[[Madelyne Spang]] | ||
|DanceMakers (Pittsburgh) | |DanceMakers (Pittsburgh) | ||
|did not place | |did not place | ||
| Line 133: | Line 133: | ||
|Starpower (Pittsburgh) | |Starpower (Pittsburgh) | ||
|Power Pak Invite<br />WDP Scholarship<br />5 Star Elite | |Power Pak Invite<br />WDP Scholarship<br />5 Star Elite | ||
|- | |||
|Intrigue (Pittsburgh) | |||
|did not place | |||
|- | |- | ||
|Believe (Coraopolis) | |Believe (Coraopolis) | ||