Tessa Pagone: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 118: Line 118:
|5 Star Elite
|5 Star Elite
|-
|-
| rowspan="13" |2024
| rowspan="14" |2024
| rowspan="8" |Wash
| rowspan="9" |Wash
| rowspan="8" |Contemporary
| rowspan="9" |Contemporary
| rowspan="8" |[[Madelyne Spang]]
| rowspan="9" |[[Madelyne Spang]]
|DanceMakers (Pittsburgh)
|DanceMakers (Pittsburgh)
|did not place
|did not place
Line 133: Line 133:
|Starpower (Pittsburgh)
|Starpower (Pittsburgh)
|Power Pak Invite<br />WDP Scholarship<br />5 Star Elite
|Power Pak Invite<br />WDP Scholarship<br />5 Star Elite
|-
|Intrigue (Pittsburgh)
|did not place
|-
|-
|Believe (Coraopolis)
|Believe (Coraopolis)