Tessa Pagone: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 72: Line 72:
|TBA
|TBA
|-
|-
| rowspan="20" |2021-2
| rowspan="19" |2021-2
| rowspan="5" |Cherry Wine
| rowspan="5" |Cherry Wine
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="5" |Contemporary
Line 91: Line 91:
|Diamond
|Diamond
|-
|-
| rowspan="15" |Into the Dark
| rowspan="14" |Into the Dark
| rowspan="15" |Open
| rowspan="14" |Open
| rowspan="15" |unknown
| rowspan="14" |unknown
|ASH (Cleveland)
|N/A
|-
|REVEL (Pittsburgh)
|REVEL (Pittsburgh)
|did not place
|did not place