Tessa Pagone: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 38: | Line 38: | ||
|TBA | |TBA | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="17" |2018-9 | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |Serenity | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |Open | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |Katie Watts &<br />Tammy Croftcheck | ||
|Nexstar (Cleveland) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Star Systems (Charleston) | |||
|TBA | |||
|- | |||
|KAR (Pittsburgh) | |||
|TBA | |||
|- | |||
|Believe (Wheeling) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Star Systems Nationals<br />(Myrtle Beach) | |||
|TBA | |||
|- | |||
|Revolution (Columbus) | |Revolution (Columbus) | ||
|Platinum | |Platinum | ||