Tessa Pagone: Difference between revisions
| Line 409: | Line 409: | ||
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 15-16<br />Hip Hop Solos<br />5 Star Premier | |1<sup>st</sup> in Level 3 Age 15-16<br />Hip Hop Solos<br />5 Star Premier | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2025 | ||
| rowspan="2" |5am | | rowspan="2" |5am | ||
| rowspan="2" |Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| Line 419: | Line 419: | ||
|TBA | |TBA | ||
|- | |- | ||
|You Got | | rowspan="3" |You Got Me | ||
|Open | | rowspan="3" |Open | ||
|unknown | | rowspan="3" |unknown | ||
|Revolution (Pittsburgh) | |Revolution (Pittsburgh) | ||
|TBA | |||
|- | |||
|Intrigue (Cleveland) | |||
|TBA | |||
|- | |||
|Radix (Baltimore) | |||
|TBA | |TBA | ||
|- | |- | ||