Tessa Pagone: Difference between revisions

Line 409: Line 409:
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 15-16<br />Hip Hop Solos<br />5 Star Premier
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 15-16<br />Hip Hop Solos<br />5 Star Premier
|-
|-
| rowspan="4" |2025
| rowspan="6" |2025
| rowspan="2" |5am
| rowspan="2" |5am
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
Line 419: Line 419:
|TBA
|TBA
|-
|-
|You Got You
| rowspan="3" |You Got Me
|Open
| rowspan="3" |Open
|unknown
| rowspan="3" |unknown
|Revolution (Pittsburgh)
|Revolution (Pittsburgh)
|TBA
|-
|Intrigue (Cleveland)
|TBA
|-
|Radix (Baltimore)
|TBA
|TBA
|-
|-