Aleena Aoun: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 41: | Line 41: | ||
| style="text-align:center;"| | | style="text-align:center;"| | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align:center;"|2015 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align:center;"|Chance | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align:center;"|Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align:center;"|Amy Berokoff | ||
| style="text-align:center;"|KAR (Cypress) | | style="text-align:center;"|KAR (Cypress) | ||
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Secondary Solos<br />Miss Junior Dance | | style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Secondary Solos<br />Miss Junior Dance | ||
|- | |||
| style="text-align:center;"|KAR Finals | |||
| style="text-align:center;"|8<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;"|KAR Finals | | style="text-align:center;"|KAR Finals | ||
| Line 123: | Line 126: | ||
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Junior Solos | | style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;"|2019 | | rowspan="3" style="text-align:center;"|2019 | ||
| style="text-align:center;"|Frames | | style="text-align:center;"|Frames | ||
| style="text-align:center;"|Contemporary | | style="text-align:center;"|Contemporary | ||
| Line 129: | Line 132: | ||
| style="text-align:center;"|Jump (Anaheim) | | style="text-align:center;"|Jump (Anaheim) | ||
| style="text-align:center;"| | | style="text-align:center;"| | ||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Another Time | |||
| rowspan="2" style="text-align:center;"|Contemporary | |||
| rowspan="2" style="text-align:center;"| | |||
| style="text-align:center;"|Radix (Anaheim) | |||
| style="text-align:center;"| | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|Jump (New York City) | |||
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Junior Solos | |||
|} | |} | ||