Claire Spisak: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
|||
| Line 64: | Line 64: | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2011 | ||
|Boom Boom Pow | |Boom Boom Pow | ||
| | |Tap | ||
|unknown | |unknown | ||
|KAR (Akron) | |KAR (Akron) | ||
| Line 82: | Line 82: | ||
|StarQuest (Pittsburgh) | |StarQuest (Pittsburgh) | ||
|4<sup>th</sup> in Junior Solos | |4<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
|Between Four Walls | |||
|Open | |||
|Open | |||
|Applause (Pittsburgh) | |||
|did not place | |||
|- | |- | ||
|2012 | |2012 | ||